Copyright 2021 - Inwest-Agro

szybki transport

 

Kochani Hodowcy!

 

Wiemy jak bardzo ważna jest dla Was produkcja i jak bardzo potrafi być wymagająca

 

Dlatego też uruchamiamy opcję

 

SZYBKI TRANSPORT!

 

Dostarczymy Tobie niezbędne części tego samego dnia

 

Detale opcji SZYBKI TRANSPORT:

 

Zamówienie na sklepie minimum 1500 zł,

złożone maksymalnie do godziny 11.00

w odległości do 200 km od Nas

 

Opcja dla: Hodowcy

 

koszt transportowy: indywidualnie dla każdego kursu

 

by zamówić opcję SZYBKI TRANSPORT zadzwoń na 81 503 22 22 ! 

 

Ponieważ czas się liczy!

 

 

Co więcej:

 

W Sobotę i Niedzielę wydamy Ci niezbędny towar, którego pilnie potrzebujesz.

AGROTECH2021

 

S

Szanowni Państwo,

Z przykrością informujemy, że targi w Kielcach zostały przeniesione na rok 2021 Marzec 12-14.

Będziemy informować Państwa na bierząco.

 

INWEST-AGRO

CENTRUM DYSTRYBUCJI DACS W POLSCE

 

 

WENTYLACJA DACS

 

Od wentylacji zależy wszystko...

 

Czy można stworzyć wentylację od nowa?

 

Poznaj wentylację inną niż wszystkie!

 

 

 

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu wentylację nowej generacji, ułatwiającą hodowlę w każdym możliwym znaczeniu!

 

1. Czym jest wentylacja DACS?

Wentylacja DACS to wentylacja działająca bez podciśnienia, gdzie kluczowym produktem w systemie jest wlot kominowy Corona.

 

2. Jak to działa?

Działanie jest proste, dzieli się na 3 fazy operacji samego wlotu kominowego Corona

 

w Fazie 1 używamy nagrzanego powietrza z górnych partii budynku, spychamy to powietrze za pomocą specjalnie przystosowanego do tego kominu wlotowego Corona.

 

w Fazie 2, gdy potrzebujemy wymiany powietrza, odpowiednio uchylając wbudowaną przepustnicę w kominie wlotowym Corona, dopuszczamy świeżą dawkę z zewnątrz.

W tym przypadku, gdy powietrze z zewnątrz jet zimne, nie stanowi to problemu, mieszamy je z ogrzanym wewnętrznym powietrzem.

 

W Fazie 3, końcowej, używamy pełnej wentylacji

 

 

 

3. co daje nam nowa wentylacja?

Wentylacja DACS daje nam ogromne możliwości:

 

 • działa bez podciśnienia( zero przeciągów, korekt przepływu powietrza, opadania powietrza, mokrych miejsc - dodatkowo - idealne rozwiązanie dla wolnego wybiegu, gdzie część budynku musi być otwarta)

 

 • oszczędzamy na ogrzewaniu (klienci używający budynków ze standardową podciśnieniową wentylacją wiedzą, że ok 90% ich ogrzewania będzie wcześniej czy później wypuszczone "w komin" przy wymianie powietrza. Porównując budynki z wentylacją standardową i wentylacją DACS na budynkach z DACS klienci zauważyli oszczędności rzędu 70% na ogrzewaniu!)

 

 • sucha ściółka ( to komfort dla drobiu i dla okolicznych mieszkańców - minimum uciążliwego odoru, poprzez utrzymanie suchej ściółki eliminujemy również problemy zdrowotne, a co za tym idzie dodatkowe koszty: pracy, dościelania, obsługi vet. niższe oceny przy skupie itp.)

 

 • dodatkowe natlenienie stada (Wlot kominowy Corona ma unikalną funkcję, przy maksymalnej wentylacji, kierunkujemy powietrze wpadające 360 stopni w około komina, ale również bezpośrednio w ptaki, dzięki czemu całe stado dostaje dodatkową dawkę tlenu, dzięki czemu możemy wykorzystać maksimum genetyczne ptaków - więcej tlenu, zdrowsze, mocniejsze stado w całym okresie tuczu).

 

 • Zwiększony dobrostan (wyżej wymienione argumenty składają się na lepszy dobrostan, dochodzi do tego również poziom hałasu samych wentylatorów, który mieści się w przedziale 55dB na wentylator!)

 

 • oszczędność czasu ( brak potrzeby ciągłych korekt na komputerze klimatycznym, brak straty czasu na korektę wlotów po każdym rzucie, brak wlotów to też brak potrzeby ich mycia. Klienci używający obu rodzajów wentylacji są zgodni: czas zaoszczędzony na budynkach z wentylacją DACS zużywają na budynkach z wentylacją standardową. Sam system wykonany jest z mocnych materiałów, co daje pewność bezawaryjności)

 

 • Pełen pakiet ( Zamawiając wentylację DACS otrzymuje się pełną wersję oprogramowania produkcyjnego jak i wentylacyjnego,bez konieczności późniejszego , ciągłego płacenia za licencję, z dostępem do danych poprzez internet z jednego lub kilku budynków, zestawem sensorów, stacją pogodową, co więcej oprócz niezbędnych elementów wentylacyjnych dostajemy skonfigurowaną pod dany obiekt szafę elektryczną z certyfikatem CE - innymi słowy eliminujemy możliwe ludzkie błędy do minimum - montaż ogranicza się do instalacji fizycznej i podpięcia kabli)

 

4. Czy prezentowany system może być zmieniany wedle upodobań i potrzeb?      

 

Tak - Kluczem do sukcesu w wentylacji DACS jest komin dolotowy Corona, dlatego też możliwości jest  bardzo wiele.

 

 

Wersje wyposażenia:

 

 • wentylacja DACS standard ( to wentylacja gdzie będziemy używać kominów wlotowych Corona oraz kominów wyciągowych)

 

 

 • Wentylacja DACS Standard z zamgławianiem ( dodatkowe chłodzenie na okresy gorące)

 

 • Wentylacja DACS z PAD cooling ( to wentylacja gdzie przez większość czasu będziemy używać tylko wentylatorów dachowych, jednak przy okresach gorących do pracy dołączać się będą PADy chłodzące montowane po bokach ścian oraz wentylatory energooszczędne MAGFAN ONE, które dają nam przewagę, gdyż potrzebujemy ich o połowę mniej ze względu na wydajność a jednocześnie są najenergooszczędniejsze na rynku)

 

 

 • Wentylacja DACS z PAD cooling bez wentylatorów szczytowych ( w tej wersji nie używamy wentylatorów szczytowych, gdzie jednocześnie chłodzimy stado przy minimalnym podciśnieniu - jak klimatyzacja; rekord obniżenia temperatury systemem to 15 stopni C mniej przy zewnętrznej temp: 41 stopni C)

 

5. Tyle wentylatorów z pewnością pobiera więcej energii - Nie. DACS posiada wentylatory własnej produkcji, które dzięki ciężkiej pracy uzyskały niesamowite właściwości - cicha praca, duża wydajność, najmniejszy na rynku pobór mocy - Wentylator kominowy wyciągowy to 25.5W/1000m3/h przy 0 Pa oraz 17 471m3/h przy 0 Pa. To samo tyczy się wentylatora MAGFAN ONE. Reasumując, konsumpcja energii znajduje się na poziomie wentylacji standardowej podciśnieniowej.

 

6. Dla jakiego rodzaju drobiu? - dla każdego

 

7.Jakie szerokości możemy wentylować za pomocą DACS? ( jeżeli posiadasz nietypową działkę, nie stanowi to dla nas problemu, nie musimy kierować się standardowym modelem. DACS wentyluje każdy budynek nawet do 48m SZEROKOŚCI)

 

 

 

Eliminuj problemy w fazie projektu,

oszczędzaj czas,

łatwiej uzyskuj pozwolenia,

daj sobie i stadu lepsze możliwości

Ograniczaj emisję odoru,

Zarabiaj więcej

 

 

 

 

 

 

Uważasz, że to wszystkie zalety DACS?

 

Nie do końca

 

 Wybierając nas, wybierasz również szybszy a co za tym idzie tańszy montaż, przekłada się to na o wiele szybsze pierwsze uruchomienie budynku i wcześniejsze rozpoczęcie produkcji!

 

Ale to nie koniec.

 

Projektując naszą wentylację zmniejszasz koszt budowli budynku.

 

Jak?

 

Proste - brak wlotów to mniej kosztów i szybsze wybudowanie obiektu, jednak możemy bardziej obniżyć te koszty!

 

 

 

BRAK potrzeby montażu PODBITKI 

 

Przy większości rozwiązań DACS podbitka nie jest potrzebna w produkcji, zasada działania systemu wentylacyjnego jest inna i nie podlega prawom wentylacji podciśnieniowej!

 

 

 i na sam koniec

 

 

 

 

 

 

Posiadając naszą wentylację, możesz ubiegać się o biały certyfikat, czyli świadectwo efektywności energetycznej,

 

na tej podstawie można otrzymać dopłaty, gdyż z wentylacją DACS można obniżyć konsumpcję energii cieplnej

 

 

 

 

 

 

Myśląc jak wszyscy, dajesz sobie takie same szanse, jakie mają inni.

 

 

 

Prasa międzynarodowa o DACS:

 

Koszty ogrzewania

 

 

 Porównanie kosztów ogrzewania budynków w wentylacji standard do budynku w wentylacji DACS

 

 

 

 

 FILMY:

 

Corona https://www.facebook.com/2317264455020473/videos/410406203006248/

MAGFAN https://www.facebook.com/2317264455020473/videos/2357360674575018/

Podciśnienie https://www.facebook.com/2317264455020473/videos/765750473834622/

 

 

 

Życzenia wielkanocne

Drodzy Klienci i Partnerzy, 

 

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzymy wszystkim zdrowia, miłości, nadzieji i wszelkiej pomyślności!!!

 

 

Zespół Inwest-Agro Sp. z o.o.

 

.

Pakiet oszczędnościowy

 

Projektuj mądrze!

Inwestuj z głową!

 

Przedstawiamy Państwu PAKIET OSZCZĘDNOŚCIOWY na nowe inwestycje!

 

           Jako Inwest-Agro  zawsze przykładaliśmy wiele uwagi do jakości ale i oszczędności w naszym osprzęcie. Dlatego też chcielibyśmy przedstawić Państwu nasz pakiet oszczędnościowy na bliskie i przyszłe inwestycje. 

 

PASZA

 

 

Współpracując z firmą Roxell zawsze mogliśmy zaproponować naszym klientom jakość i oszczędności paszy, w tym aspekcie wszystko zmieniło się na lepsze!

Wybierając karmidło CoMeo dla brojlera czy Titan dla indyka mamy pewność, że nasza pasza nie zostanie zmarnowana i rozrzucona po ściółce, a zaoszczędzone w ten sposób ZNACZNE kwoty można przeznaczyć na inny - rozsądniejszy cel

 

                                                                                                                     

                                                   CoMeo                                                                                                                         Titan

 

Dzięki używanemu plastikowi,producent karmideł Roxell daje 10 lat degresywnej gwarancji na plastik! dodatkowo jeśli będziemy dobrze zarządzać naszym stadem przy użyciu tych karmideł, możemy spodziewać się o wiele niższego FCR niż przy standardowych rozwiązaniach.

Mycie i obsługa karmideł również nie zostają w tyle, Roxell to po prostu solidny produkt i dobry wybór w rozsądnej cenie.

 

 

 

OGRZEWANIE

 

 

Przeciętne ogrzewanie budynku to od 1 do 2 dni, poznaj system, który zrobi to w 2-3 godziny oszczędzając jednocześnie paliwo i działając bezszelestnie!

QUADGLOW

 

Quadglow od Roxell to dedykowany system grzewczy dla brojlerów i indyków, działa szybko i cicho, jednocześnie ze starą technologią promienników łączy go tylko nazwa. Quadglow to nagrzewnica KIERUNKOWA grzejąca bezpośrednio podłogę. Podłoga staje się akumulatorem ciepła przez co szybciej możemy dogrzać powierzchnię, która potem przetrzymuje i oddaje częściowo skumulowane ciepło do otoczenia. Dzięki temu oszczędzamy dużo paliwa. Quadglow nie posiada żadnych silników, jest więc cichy w swym działaniu, co jest ogromnym plusem dla dobrostanu - nie stresuje ptaków.

Mycie i użytkowanie to przyjemność, wykonany ze stali nierdzewnej zapewnia szybkie mycie bezpośrednie myjką ciśnieniową i jednocześnie dając wiele lat użytkowania - brak ceramiki w środku.

 

 

 

WENTYLACJA

 

 

Świat poszedł do przodu, używamy coraz to nowszego sprzętu w każdej dziedzinie, jednak przy wyposażeniu drobiu nadal często chcemy kierować się narzuconymi starymi schematami. Inwest-Agro przełamuję i tę barierę!

Wybierz najoszczędniejsze jednostki wentylacyjne na rynku, projektuj patrząc w przyszłość! DACS! jedyny rozsądny wybór!

 

                                                   

 

              energooszczędny komin HE740                                                                         energooszczędny wentylator szczytowy MAGFAN 160x160cm

 

Energooszczędny komin to tylko 25.5W/1000m3/h(0Pa), cichsza praca i zwiększona wydajność (mniej kominów w porównaniu z kominem 630), ściana wykonana a ABSu. 

Wentylator szczytowy to tylko 19-27W/1000m3/h(płynny) oraz 21-29W/1000m3/h(ON/OFF) z opcją dodania falownika, cicha praca i tak samo jak z kominami, mniej potrzebnych jednostek na budynek (zwiększona dzięki wieloletniej pracy wydajność i korzystniejsza aerodynamika) w porównaniu ze standardowym wentylatorem 140x140cm starej generacji, dają gwarancję obniżonych rachunków o co najmniej 50% za energię elektryczną w wentylacji.

Dopełnieniem jednostek wentylacyjnych mogących współpracować z każdym sterownikiem jest automatyczna roleta wewnętrzna otwierająca się w razie potrzeby pracy wentylatora szczytowego. lepsza stabilność ciśnieniowa, lepszy dobrostan zwierząt - mniej stresu.

 

Mniej jednostek na budynek, solidniejsze konstrukcje, żywotność na lata, niższe rachunki za energię, cichsza praca, wysoka kultura pracy.

 

 

 

 

FOTOWOLTAIKA

 

 

 

Jako Inwest-Agro bacznie obserwujemy rynek, ceny prądu każdego roku pną się do góry, chcąc temu zaradzić przedstawiamy kolejne narzędzie do oszczędzania przy pełnej produkcji.

Współpracując z najlepszymi możemy zaoferować Państwu panele fotowoltaiczne wysokiej jakości w rozsądnych cenach, dając możliwość obniżania rachunków.

Dodatkowo łącząc ten system z ww. wentylatorami szczytowymi, możemy zasilać je wedle woli bezpośrednio z paneli.

 

 

 

 

 

 

Zanim zaczniesz projektować, skontaktuj się z nami, doradzimy odnośnie sprzętu i możliwości.

Działając schematycznie, zamykasz drogę dla nowych - lepszych rozwiązań dla Ciebie i fermy.

 

Wybierając nawet jedną pozycję z całego pakietu, usprawnisz swój budynek lub fermę.

Zapraszamy do współpracy: tel: 81 503 22 22 

Inwest-Agro - Najlepszy wybór